Sklenené zábradlie kotvené na body

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených bezrámových zábradlí na mieru.
Naše sklenené zábradlia dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

Sklenené zábradlie sa svojím dokonale hladkým povrchom a lesklým vzhľadom nedá prirovnávať ku žiadnym iným typom zábradlia.
Spojením kvalitného lepeného bezpečnostného skla a konštrukčne dokonalých kotviacich prvkov je možné pre zákazníka dodať exkluzívny a bezpečný produkt, ktorý sa mnohokrát stáva vedúcou dominantou interiéru alebo neprehliadnuteľným prvkom exteriéru nehnuteľnosti.
Sklo ako zábradlie alebo sklená výplň stĺpikového zábradlia je neporovnateľne bezpečnejšia pre všetkých malých “horolezcov a horolezkyne”, než akákoľvek tyčková alebo lanková výplň zábradlia, ktorú sme po stavbách často krát dokonca videli zhotovenú s medzerami, ktoré sú väčšie ako maximálne povolené medzery vo výplni zábradlia.
Sklo použité v bezrámovom zábradlí je vždy bezpečnostné kalené a lepené v celkovej hrúbke zvolenej podľa toho, či ide o bežný obytný priestor alebo verejnú budovu.
Stĺpikové zábradlia s madlom bývajú zhotovené z nerezovej ocele, klasickej ocele ale pokojne aj z dreva. Ich sklenené výplne osádzame vždy v držiakoch, v ktorých sa nachádzajú tzv. bezpečnostné kolíky, ktoré sú prestrčené cez vyvŕtané otvory v skle. Týmto spôsobom je zabezpečené aj pri úplnom prelomení skla nikdy nehrozí vyšmyknutie sklenenej výplne z konštrukcie zábradlia.
Sklo pre výplne zábradlia je najčastejšie lepené z dvojice klasických skiel, ale nič nebráni ani použitiu kaleného a lepeného skla

Potrebujete poradiť ohľadom skleneného bezrámového zábradlia ?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

Copyright © GERI s.r.o. - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: GERI s.r.o.
Rudohorská 33, Banská Bystrica
974 11 Slovensko