Sklenené sprchové zásteny pevné

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených sprchových zásten na mieru.
Naše sklenené sprchové zásteny dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

Sklenené sprchové zásteny pevné sú dodávané ako pevný nepohyblivý sklený panel ktorý vytvára zábranu pre striekajúcu vodu počas sprchovania. Sklenené sprchové zásteny sa najčastejšie osádzajú na podlahe len na vrstvu tmelu alebo do u profilu a bodovo alebo len na čistú tmelenú špáru do bočnej steny. Najčastejšie je sklo sprchovej zásteny navrhnuté z voľnou hornou hranou ktorú je z bezpečnostných dôvodov potrebné zavetriť proti možným horizontálnym silám do bočnej alebo protiľahlej steny. Zavetrovacia výstuha je statickým prvkom ktorý je potrebný pre vašu bezpečnosť ako aj bezpečnosť interiéru a zariadenia kúpeľne. Pokiaľ je sklo sprchovej zásteny osadené na celú výšku kúpeľne až po strop. Bočné kotvenie ako aj zavetrovaciu výstuhu nahrádza stropný profil.
Všetky sklenené sprchovacie zásteny dodávame zhotovené na mieru z bezpečnostného kaleného skla hrúbky 8mm alebo 10mm. Sklo sprchovacej zásteny býva najčastejšie číre, alebo celoplošne matované. Pre kreatívnejších zákazníkov vieme zabezpečiť pieskovanie alebo digitálnu potlač vybraného vzoru. Záleží len na Vašom výbere.   

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať +421 904 038 128 . Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím vyplňte kontaktný formulár na stránke kontakt.

Potrebujete poradiť ohľadom sklenených sprchových konštrukcií na mieru ?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

pevná sklenená sprchová zástena na mieru z kaleného skla

Copyright © GERI s.r.o. - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: GERI s.r.o.
Rudohorská 33, Banská Bystrica
974 11 Slovensko