Sklenené kuchynské zásteny

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených kuchynských zásten a obkladov stien na mieru.
Naše sklenené kuchynské zásteny dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

Sklenené kuchynské zásteny zabezpečujú hygienickú nezávadnosť, čistotu, chemickú, mechanickú a tepelná odolnosť ako aj neobmedzená trvácnosť kaleného emailovaného skla. Kalená emailovaná zástena kuchyne sa najčastejšie dodáva ako celoplošne jednofarebne sklo ktoré je zo zadnej strany opatrené keramickou farbou ktorá sa počas kalenia skla tzv. zapečie do povrchu skla. Kalenú emailovanú zástenu je možné dodať aj vo verzií s digitálnou potlačou Vami zvoleného vzoru. Po zakalení sa farba stáva súčasťou skla a nie je možné ju nijak odstrániť. Teplotná odolnosť kalenej kuchynskej zásteny je na úrovni 250-300 stupňov trvalého teplotného zaťaženia. Mechanická odolnosť je na úrovni 5 až 6 násobne zvýšenej mechanickej odolnosti voči nárazu ako pri skle klasickom.
Samostatnou kapitolou je dodávka sklenených obkladov s použitím nekaleného skla typu – klasicky Lacobel. Tento typ skla môže priniesť úsporu na počiatočných nákladoch pretože toto sklo je lacnejšie ako sklo kalené emailované. Ak do takejto zásteny nebudú vyrezávané otvory pre zásuvky ešte sa to používať s obmedzením ako obklad kuchyne dá. Obmedzením použitia je teplotná odolnosť do cca 70stupňov ako aj nízka mechanická odolnosť ktorá je rovnaká ako pri klasickom skle hrúbky 4mm. Pokiaľ má byť do nekaleného skla zásteny vyrezávaný výrez na zásuvku. Výrazne toto riešenie zásteny kuchyne nedoporučujeme, pretože sklo veľmi rado pri týchto výrezoch pre zásuvky praská.

Kalenú emailovanú kuchynskú zástenu na mieru  sme dodávali v jednom kuse skla zatiaľ najväčšiu v dĺžke 4050mm pri hrúbke kaleného skla 6mm.. Sklo klasický Lacobel je možné dodať v maximálnej dĺžke formátu z výroby ktorý je 2500mm pričom má hrúbku skla 4mm.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať +421 904 038 128 . Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím vyplňte kontaktný formulár na stránke kontakt.

Potrebujete poradiť ohľadom sklenených kuchynských zásten alebo obkladov stien na mieru ?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

sklenená kuchynská zástena na mieru s potlačou

Copyright © GERI s.r.o. - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: GERI s.r.o.
Rudohorská 33, Banská Bystrica
974 11 Slovensko