Sklenené sprchové dvere

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených sprchových dvier, zásten a kútov s otočnými dverami na mieru.
Naše sklenené sprchové konštrukcie na mieru dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

Sklenené sprchové dvere sú dodávané ako jednoduché otočné dvere do niky boxu. Spoločnou vlastnosťou všetkých sklenených sprchových dvier je čistota a elegancia prevedenia zhotovenej konštrukcie bez použitia bočných líšt a profilov. Kalené bezpečnostné sklo je kotvené do bočných stien len bodovo. Používame len kvalitné a časom overené kovanie. Vďaka jednoduchosti celej sklenenej sprchovej konštrukcie je hneď zrejmé, že s údržbou to nebude rozhodne tak zlé ako to býva často pri konštrukciách rámových. Sprchové dvere sú najčastejšie osadené na bočných otváracích pántoch typu stena/sklo. Veľké množstvo verzií povrchov kovania a konštrukčných variant a tvarov pántov poskytuje veľké možnosti a predpoklad splnenia každej požiadavky klienta. Pre sklenené sprchové dvere používame kalené bezpečnostné sklo hrúbky 8mm a viac. Najčastejšie používané sklo sprchových zásten býva sklo číre a to či už klasické alebo s povrchovou úpravou proti usadzovaniu vodného kameňa.  Samozrejme sklo pre Váš sprchovací box vieme dodať aj v celoplošne matovanom prevedení, alebo v zhotovení matovaného vzoru podľa výberu alebo predlohy. Samozrejme  je  možné zrealizovať aj digitálnu potlač zvoleného vzoru na kalenom skle. Je len na Vás pre ktorú verziu skla sa rozhodnete.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať +421 904 038 128 . Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím vyplňte kontaktný formulár na stránke kontakt.

Potrebujete poradiť ohľadom sklenených sprchových dvier na mieru ?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

sklenený sprchový kút s otočnými dverami na mieru

Copyright © 2023 GERI s.r.o. - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: GERI s.r.o.