Dvere sa v životoch ľudí začali objavovať od dôb, kedy si začali aktívne budovať svoje príbytky a prestali sa spoliehať len na to, čo im poskytne príroda. Dvere zatvárali obydlia a vytvárali bezpečnejšie, útulnejšie a teplejšie miesto pre život. S postupným rozvojom počet dvier v príbytkoch narastal a okrem dvier vchodových, ktoré sú aj dnes najdôležitejšie, sa začali používať aj dvere interiérové.

Interiérové dvere už neslúžia na priamu ochranu pred vonkajším nebezpečenstvom a nepohodou, ale vytvárali a aj doposiaľ vytvárajú samostatne uzatvárateľné obytné alebo úžitkové miestnosti. Aj napriek súčasnému trendu veľkých otvorených priestorov sú miesta a situácie, kedy dvere jednoducho chceme mať k dispozícií.

Sklenené dvere majú spomedzi všetkých typov dverí najväčší prestup svetla, ktorý je výhodný pre presvetlenie tmavých priestorov a chodieb. Sklenené dvere vynikajú svojou odolnosťou a nadčasovým vzhľadom, ktorý neomrzí.

Výsledný dizajn svojich sklenených dvier si môžete prispôsobiť presne podľa vlastných požiadaviek. Stačí sa rozhodnúť, či chcete sklenené otáčavé dvere, ktoré môžu byť klasické otočné alebo kyvné tzv. lietačky alebo chcete sklenené posuvné dvere.

Z výberom typu dverí skla či kovania samozrejme radi pomôžeme. Na výber máte spomedzi niekoľkých druhov vzhľadu skla ako aj možnosť na sklo vybrať ľubovoľný zákaznícky vzor. Ponuka vzhľadu a konštrukcie kovania je ešte širšia ako ponuka typov skla.

Fotogaléria realizácií sklenených otočných a kyvných dvier

Fotogaléria realizácií sklenených posuvných dvier

Príklady ceny sklenených dvier

Zaujíma Vás aká je cena sklenených dverí ?
Sklenené dvere na mieru sú jednoduchým produktom ktorý nie je náročný na montáž a práve preto ich ponúkame aj na priamy predaj bez našej odbornej montáže. Táto možnosť môže byť zaujímavou pre každého šikovného domáceho majstra ktorý sa nebojí nových veci a výziev.
Pre všetkých zákazníkov ktorý majú záujem o naše kompletné služby sme samozrejme pripravený zabezpečiť kopletnú realizáciu sklenených dvier od zamerania, návrhu až po kompletne zrealizovanú montáž.

Na dole uvedených príkladoch cien sklenených dverí ktoré pochádzajú z nášho e-shopu môžete vidieť základné predajné ceny pre koncového zákazníka. Ak Vás ponuka záujme môžete pristúpiť v rozhraní e-shopu ku konfigurácií produktu  objednávke a hneď nakupovať.
Ak v ponuke dverí v e-shope nenájdete to čo hľadáte neváhajte prejsť na dopytový formulár na spodku tejto stránky a odoslať nám zadanie na individuálnu nezáväznú cenovú ponuku.

sklenene-dvere-otacave-135.jpg

Číre sklenené otočné dvere do zárubne

Kompletné číre sklenené otočné dvere na mieru. Dvere sú určené pre osadenie do zárubne s montážou na bočných otočných pántoch s ovládaním zámkom s kľučkou.

Cena od 220,73 €

sklenene-dvere-otacave-21.jpg

Matné sklenené otočné dvere do zárubne

Kompletné matné sklenené otočné dvere na mieru. Dvere sú určené pre osadenie do zárubne s montážou na bočných otočných pántoch s ovládaním zámkom s kľučkou.

Cena od 231,71 €

sklenene-dvere-otacave-135.jpg

Vzorované sklenené otočné dvere do zárubne

Kompletné vzorované sklenené otočné dvere na mieru. Dvere sú určené pre osadenie do zárubne s montážou na bočných otočných pántoch s ovládaním zámkom s kľučkou.

Cena od 330,66 €

Prečo sklenené dvere od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené dvere od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklenených dvier

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Základné typy sklenených dvier

Dopytový formulár na sklenené dvere

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenených dvier na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu sklenených dvier si prosím prezrite galériu základných typov dvier ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.