Hľadáte riešenie, ako vytvoriť perfektne vyzerajúce zádverie, ktoré oddelí vstupnú chodbu od ostatného interiéru? Ťažko nájdete krajšie riešenie, ako je bezrámová sklenená deliaca stena.
Alebo chcete rozdeliť väčší priestor na samostatné menšie priestory, ale pritom chcete maximálne zachovať otvorenosť pre prirodzené svetlo? Opäť asi len veľmi ťažko nájdete reprezentatívnejšie vyzerajúcu variantu deliacich stien.
Vďaka tomu, že sklenené deliace steny neobsahujú obvodové rámy a stĺpiky, pôsobia veľmi vzdušným ľahkým dojmom. Objem prestupujúceho svetlá, ktoré poskytujú sklenené deliace steny, Vám žiadna iná deliaca rámová konštrukcia neposkytne.
Sklenené steny môžu byť zložené z pevných panelov a vytvárať pevný predel. Alebo môžu byť zložené z kombinácie pevných panelov a otáčavých, kyvných alebo posuvných dvier.
Medzi špeciality patria sklenené deliace steny, ktoré vytvárajú funkčnú zábranu proti prepadnutiu či už osadením na galériách alebo popri schodisku.
Vhodne zvoleným druhom vzhľadu skla viete dosiahnuť presne to, čo od sklenej steny očakávate. Ak chceme priestor predeliť, ale pritom ho nechať maximálne otvorený použijeme číre sklo. Keď chceme priestor nenásilne predeliť a vytvoriť diskrétny priestor, do ktorého nemá byť vidno použijeme sklo matné.
A ak hľadáte niečo naozaj originálne, môžete zvoliť vzorovanie podľa vlastného výberu. Vzorovanie môže byť zhotovené pieskovaním skla s ochranným lakom alebo digitálnou monochromatickou alebo plne farebnou keramickou potlačou.
U firemných klientov je bežne na inak čírych sklenených stenách často aplikované čiastočné polepenie skla tzv. pieskovacou fóliou, v ktorej môže byť okrem vzorovania v prípade záujmu vyrezané napríklad firemné logo.
Všetky sklenené steny sú vyrobené z bezpečnostného kaleného skla v potrebnej hrúbke a zložení určenom pre konkretne dielo.

Fotogaléria realizácií sklenených stien s posuvnými dverami

Prečo sklenené deliace steny od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené steny od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklenených stien

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Základné typy sklenených deliacich stien s posuvnými dverami

Dopytový formulár na sklenenú stenu s posuvnými dverami

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenenej deliacej steny na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu steny si prosím prezrite galériu základných typov sklenených stien ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.