Sklenené posuvné dvere pri otváraní a zatváraní, nezaberajú takmer žiadne miesto. Práve táto vyhľadávaná vlastnosť je často rozhodujúcim kritériom pre hľadanie, výber a zakúpenie posuvných dverí.
Rovnako ako iné sklenené bezrámové konštrukcie aj sklenené posuvné dvere vynikajú mimoriadnou svetelnosťou ktoré vám žiadne posuvné dvere z iných materiálov nebudú vedieť poskytnúť.

Sklenené posuvné dvere sú kompletné zavesené na posuvnom systéme. Na podlahe potrebujú len jedno malé podlahové vodítko ktoré je umiestnené takmer celé mimo samotneho otvoru dverí. Vďaka tomuto riešeniu sklenené dvere nepotrebujú žiadne podlahové koľajnice alebo iné vedenia umiestnené na podlahe.
Podlaha pod sklenenými dverami môže bez prerušenia prechádzať z priestoru do priestoru.

Pre naše sklenené posuvné dvere používame výhradne posuvné systémy ktoré sú dostatočne robustné a tuhé. Systemy boli špeciálne vyvinuté práve pre masívne sklenené posuvné krídla a s tým spojené dynamické zaťaženia počas celej doby používania. Na ukotvenie posuvného systému do stavby používame vždy len najvyššiu radu ukotvenia realizovanú prostredníctvom chemických kotiev.

Fotogaléria realizácií sklenených posuvných dvier

Prečo sklenené dvere od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené dvere od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklenených dvier

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Základné typy sklenených posuvných dvier

Dopytový formulár na sklenené posuvné dvere

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenených dvier na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu sklenených dvier si prosím prezrite galériu základných typov dvier ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.