Sklenená kuchynská zástena vytvorí z každej novej kuchyne exkluzívne vypadajúce miesto, ktoré sa nesmierne ľahko udržiava v hygienickej čistote. Dokonca aj najzaritejšie odporkine akéhokoľvek skla v domácnosti, pretože ho treba čistiť viac ako iné povrchy, si sklenenú kuchynskú zástenu nevedia vynachváliť.
Sklenené kuchynské zásteny a obklady stien dodávame len z kaleného bezpečnostného skla, ktoré je na zadnej strane celoplošne farebne alebo vzorovo emailované keramickým pigmentom, ktorý je trvale “zapečený” počas kalenia do povrchu skla.
Robíme tak preto, lebo len takto máme istotu, že nám nikto z našich klientov nezavolá, že sa mu sklenená zástena rozbila, a pritom do skla buchol len rúčkou z hrnca alebo pohárom. Alebo, že mu sklenená zástena praskla pri zásuvke či vypínači, a pritom potreboval len zapnúť mixer. Prípadne, že mu zástena praskla od tepla pri varnej doske.
Áno, kalená keramikou emailovaná alebo digitálne potlačená verzia sklenených kuchynských zásten a sklenených obkladov patrí medzi drahšie. Ale je suverénne najkvalitnejšia a najodolnejšia a nič z vyššie spomenutých problémov pri nej nehrozí.
Mechanická odolnosť kaleného skla je až 5-6 násobne vyššia ako pri skle klasickom v rovnakej hrúbke. Kalené sklo má výbornú teplotnú odolnosť samotného skla ako aj keramickej farby alebo potlače aplikovanej na skle. Sklo bez problémov trvale odoláva 250 – 300 stupňom. Kalené sklo ako aj keramický email alebo keramická potlač majú rovnako vynikajúcu chemickú odolnosť, ktorá sa rovná chemickej odolnosti skla.

Fotogaléria realizácií sklenených kuchynských zásten a obkladov stien

Prečo sklenenú kuchynskú zástenu od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené zásteny a obklady od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklených obkladov

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Dopytový formulár na sklenené kuchynské zásteny a obklady stien

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenenej kuchynskej zásteny alebo sklených obkladov stien na mieru.