Sklenené zábradlie a výplne zábradlia sa svojím dokonale hladkým povrchom a lesklým vzhľadom nedajú prirovnávať so žiadnym iným typom zábradlia.
Spojením kvalitného lepeného bezpečnostného skla a konštrukčne dokonalých kotviacich prvkov je možné pre zákazníka dodať exkluzívny a bezpečný produkt, ktorý sa mnohokrát stáva vedúcou dominantou interiéru alebo neprehliadnuteľným prvkom exteriéru nehnuteľnosti.
Sklo ako zábradlie alebo sklená výplň stĺpikového zábradlia je neporovnateľne bezpečnejšia pre všetkých malých “horolezcov a horolezkyne”, než akákoľvek tyčková alebo lanková výplň zábradlia, ktorú sme po stavbách častokrát dokonca videli zhotovenú s medzerami, ktoré sú väčšie ako maximálne povolené medzery vo výplni zábradlia.
Sklenené samonosné bezrámové zábradlie montujeme do líniového kotvenia, ktoré môže byť pohľadové alebo zapustené v podlahe alebo ešte častejšie na tzv. terče.
Sklo použité v bezrámovom zábradlí je vždy bezpečnostné kalené a lepené v hrúbke zvolenenej podľa toho, či ide o bežný obytný priestor alebo verejnú budovu.
Stlpíkové zábradlia s madlom byvajú zhotovené z nerezovej ocele, klasickej ocele ale pokojne aj z dreva. Ich sklenené výplne osádzame vždy v držiakoch, v ktorých sa nachádzajú tzv. bezpečnostné kolíky, ktoré sú prestčené cez vyvŕtané otvory v skle. Týmto spôsobom je zabezpečené aj pri úplnom prelomení skla nikdy nehrozí vyšmyknutie sklenenej výplne z konštrukcie zábradlia.
Sklo pre výplne zábradlia je najčastejšie lepené z dvojice klasických skiel, ale nič nebráni ani použitiu kaleneho a lepeného skla.

Fotogaléria realizácií sklenených výplní zábradlia

Prečo sklenené zábradlie a výplne od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené zábradlia a výplne od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklenených dvier

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Základné typy skleného zábradlia a výplní

Dopytový formulár na zábradlie so sklenenou výplňou

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž skleneného zábradlia alebo výplní na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu skleneného zábradlia alebo zábradlia so sklenou výplňou si prosím prezrite galériu základných typov ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.