Atypické sklenené konštrukcie na mieru predstavujú niektoré nami realizované diela ktoré sme v malých množstvách pre klientov dodali.

Vzhľadom na malé množstvá týchto konštrukcií sa pre ne neoplatí zakladať samostatnú produktovú kategóriu.
Nájdete tu sklenené schody, sklenenú podlahu, sklenené poličky a dvierka, vitrínové riešenia, sklenené striešky a mnohé iné na mieru vyrobené produkty z bezpečnostného skla.
Ku každému riešeniu dodávky bolo pristupované osobitne podľa zadania klienta a podľa možností výroby ako aj kotvenia pre daný konkrétny sklenený produkt.

Fotogaléria realizácií atypických sklenených konštrukcií

Prečo sklenené konštrukcie od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené konštrukcie na mieru od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklených konštrukcií

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Dopytový formulár na atypické sklenené konštrukcie

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenených dvier na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu sklenených dvier si prosím prezrite galériu základných typov dvier ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.