logo GERI s.r.o.

Sklenené dvere

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených dvier na mieru.
Naše sklenené dvere dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

[wpseo_breadcrumb]

Sklenené dvere sú moderným nadčasovým prvkom ktorý príjemne prekvapí svojim luxusným vzhľadom ktorý pozdvihne úroveň priestoru v ktorom sú umiestene. Sklenené dvere sú výbornou voľbou všade kde potrebujete priestor elegantne uzatvoriť ale pritom tento chcete ponechať otvorený prestupu denného svetla.
Je jedno či si vyberiete sklenené dvere otočné, kyvné alebo posuvné. Sklenené dvere vypadajú v každej situácií výnimočne a hodnotne. Každý si želá aby aj jeho dvere vypadali aj po dlhej dobe používania ako nové. A odolnosť a trvanlivosť je ďalšou výhodou sklených dvier. Trvanlivosťou vzhľadu sklenené dvere len ťažko niečo preková. Odolnosť kaleného skla hravo prekoná akékoľvek laminované alebo dyhované dvere z bežných materiálov.

Je už len na Vás, či sa rozhodnete pre číre sklo, alebo sklo celoplošne matované či z aplikovaním vzorového matovania zvoleného námetu vzoru či potlače grafiky na kalenom bezpečnostnom skle. Pre sklenené dvere sa najčastejšie používa kalené sklo v hrúbkach 8, 10, 12 mm . Správne dimenzovanie hrúbky ja závislé od výšky požadovaných sklenených dvier ako aj presného druhu zvoleného kovania, ako aj očakávaných vlastnosti. Stáva sa napríklad, že zákazník očakáva väčší zvukový útlm a vtedy je vhodným riešením použitie hrubšieho skla ako je bežné pre daný stavebný otvor. 

Aby sa predišlo možným komplikáciám pre prípadné kotvenie sklenených dvier do sadrokartónových stavebných otvorov alebo do znižovaných stropov. Odporúčame konzultovať možnosti a postup vystuženia sadrokartónových otvorov a stropov ešte pred započatím realizácie stavebných prác.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať +421 904 038 128 . Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím vyplňte kontaktný formulár na stránke kontakt.

vzorované sklenené dvere so vzorom stromu

Sklenené dvere otočné

kliknutím prejdete do zvolenej kategórie

vzorované sklenené posuvné dvere na mieru

Sklenené dvere posuvné

kliknutím prejdete do zvolenej kategórie

Potrebujete poradiť ohľadom sklenených dvier na meiru?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

dvojkrídlové sklenené dvere posuvné matované

Copyright © 2023 Richard Gergel - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: Richard Gergel
Janova Lehota 270, Janova Lehota
966 24 Slovensko