Spoločnou vlastnosťou všetkých sklenených bezrámových sprchových zásten ako aj sprchových kútov s otočnými a posuvnými dverami je čistota a elegancia prevedenia zhotovenej konštrukcie bez použitia bočných líšt a profilov.
Kalené bezpečnostné sklo sprchových konštrukcií na mieru je v minimálnej hrúbke 8 mm pričom je toto ukotvené prostredníctvom bodového kovania. Vďaka jednoduchosti takejto sprchovacej konštrukcie je hneď zrejmé, že s údržbou to nebude rozhodne tak náročné ako to častokrát býva pri konštrukciách rámových.
Pevné sklenené sprchovacie zásteny najčastejšie osádzame na podlahe do U profilu alebo len priamym tmelením. Bočná hrana zásteny je kotvená bodovo bez použitia líšt a profilov.
Sklenené sprchovacie dvere a kúty s otočnými dverami sú v závislosti na zvolenom riešení konštrukcie, najčastejšie osadené na bočných otočných pántoch typu stena/sklo alebo sklo/sklo. Veľké množstvo verzií povrchov kovania, konštrukčných variant a tvarov pántov poskytuje veľké možnosti výberu a vysoký predpoklad splnenia každej požiadavky zákazníka.
Sklenené sprchovacie zásteny a kúty s posuvnými dverami sú vrcholom v ponuke našich sklenených sprchových konštrukcií na mieru. Dôvodom je výnimočná čistota a jednoduchosť prevedenia sprchovej konštrukcie ktorá exkluzívne vypadá a aj exkluzívne funguje.
Pohyb posuvných sprchových dverí je tak ľahký, že keby sme dali nedopatrením vodiacu koľajnicu na celej dĺžke šikmo čo i len o jeden milimeter tak sa nám začnú dvere samé otvárať alebo zatvárať len vplyvom gravitácie.
Veľkou výhodou zvolenia kúpy sprchového boxu s posuvnými dverami je používanie pri ktorom už žiadna voda nebude na podlahe kúpeľne mimo sprchovacieho priestoru. Aj keď otvoríte posuvné dvere tohto sprchového kútu, sú dvere stále na tzv. mokrej strane boxu. Vďaka tomu ani po otvorení dvier po sprchovaní sa nemôže stať ,že na podlahu kúpeľne pred boxom kvapne čo i len jediná kvapka vody. Ešte nejaký uterák na dosah hneď vedľa dverí. Utrieť sa rovno v boxe a suchá kúpeľňa je na svete.

Fotogaléria realizácií sklenených sprchovacích dvier a kútov s otočnými dverami

Prečo sklenené sprchové zásteny dvere a kúty od nás ?

Skúsenosti a tradícia

Sklenené sprchové konštrukcie od návrhu až po realizáciu dodávame po celom Slovensku už takmer 20 rokov. Za tento čas sme realizovali veľké množstvo zákaziek od malých jednoduchých diel až po kompletné dodávky väčší reprezentatívnych rezidenčných celkov.

Výnikajúce ceny sklenených dvier

Vyžiadajte si cenu ešte dnes a sami sa presvedčte. Cenová ponuke je vždy bezplatná a nezáväzná. Keďže nepotrebujeme platiť plno zamestnancov alebo platiť predražené prenájmy priestorov, vieme cenu produktu udržať na prijateľných úrovniach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Použité bezpečnostné sklo spĺňa všetky podmienky pre použitie v sklenených bezrámových konštrukciách na mieru. Spoľahlivosť použitého kovania je rokmi overená v našich realizáciách. Kovanie nakupujeme len od overených dodávateľov.

Profesionálna odborná montáž

Sklenené realizácie zabezpečujeme vlastným tímom pracovníkov. Montáž produktu je vždy realizovaná v najvyššom možnom štandarde ktorý vie zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť produktu aj  mnoho rokov po uplynutí záručnej doby.

Základné typy sklenených sprchových zásten dvier a kútov

Dopytový formulár na sklenené sprchové konštrukcie na mieru

Vyplňte a odošlite dopytový formulár na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dodávku a montáž sklenených sprchovacích konštrukcií na mieru. Pre zvolenie a výber požadovaného typu sklenenej sprchovej konštrukcie si prosím prezrite galériu základných typov ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom.