logo GERI s.r.o.

Sklenené steny

Viac ako 20 rokov sa špecializujeme na dodávky a montáže sklenených deliacich stien a priečok.
Naše sklenené steny s posuvnými dverami dodávame a namontujeme po celom území Slovenska.

Hľadáte riešenie, ako vytvoriť perfektne vyzerajúce zádverie, ktoré oddelí vstupnú chodbu od ostatného interiéru? Alebo chcete rozdeliť väčší priestor na samostatné menšie priestory, ale pritom chcete maximálne zachovať otvorenosť pre prirodzené svetlo?
Ťažko nájdete krajšie a reprezentatívnejšie riešenie, ako je bezrámová sklenená deliaca stena.
Vďaka tomu, že sklenené deliace steny neobsahujú obvodové rámy a stĺpiky, tieto pôsobia veľmi vzdušným, ľahkým dojmom. Objem prestupujúceho svetlá, ktoré poskytujú sklenené deliace steny, Vám žiadna iná deliaca rámová konštrukcia neposkytne.
Sklenené steny môžu byť zložené z pevných panelov a vytvárať pevný predel. Alebo môžu byť zložené z kombinácie pevných panelov a otáčavých, kyvných alebo posuvných dvier.
Medzi špeciality patria sklenené deliace steny, ktoré vytvárajú funkčnú zábranu proti prepadnutiu či už osadením na galériách alebo popri schodisku.
Vhodne zvoleným druhom vzhľadu skla viete dosiahnuť presne to, čo od sklenej steny očakávate. Ak chceme priestor predeliť, ale pritom ho nechať maximálne otvorený použijeme číre sklo. Keď chceme priestor nenásilne predeliť a vytvoriť diskrétny priestor, do ktorého nemá byť vidno použijeme sklo matné.
A ak hľadáte niečo naozaj originálne, môžete zvoliť vzorovanie skla podľa vlastného výberu. Vzorovanie môže byť zhotovené pieskovaním skla s ochranným lakom alebo digitálnou monochromatickou alebo plne farebnou keramickou potlačou.
U firemných klientov je často bežne, že na inak čírych sklenených stenách je často aplikované čiastočné polepenie skla tzv. pieskovacou fóliou, v ktorej môže byť okrem vzorovania v prípade záujmu vyrezané napríklad firemné logo.
Všetky sklenené steny sú vyrobené z bezpečnostného kaleného skla v potrebnej hrúbke a zložení určenom pre konkrétne dielo.

Aby sa predišlo možným komplikáciám pre prípadné kotvenie sklenenej deliacej steny do znižovaných stropov. Odporúčame konzultovať možnosti a postup vystuženia sadrokartónových alebo kazetových stropov ešte pred započatím realizácie stavebných prác na strope.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať 0904 038 128. Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím vyplňte kontaktný formulár na stranke kontakt.

Sklenená stena s otočnými dverami Banská Bystrica

Sklenené steny s otočnými dverami

kliknutím prejdete do zvolenej kategórie

Sklenená stena s posuvnými dverami Martin

Sklenené steny s posuvnými dverami

kliknutím prejdete do zvolenej kategórie

sklenená deliace stena pevná so vzorovaním

Sklenené deliace steny pevné

kliknutím prejdete do zvolenej kategórie

Potrebujete poradiť ohľadom sklenených deliacich stien?

Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku

Sklenená stena s posuvnými dverami Dunajská Lužná

Copyright © 2023 Richard Gergel - All Rights Reserved

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok  9:00 – 17:00

Telefón: 0904 038 128
Email: geri@geri.sk

Adresa: Richard Gergel
Janova Lehota 270, Janova Lehota
966 24 Slovensko