Sklenené dvere otáčavé

Popis produktu a fotogaléria našich realizácií

Sklenené dvere
otáčavé

Sklenené otočné dvere vyrobené z matného, najlepšie leptaného skla v kombinácií s oblôžkovou zárubňou, sú podľa mňa najkrajším riešením sklenených otočných dverí aké sa dajú spraviť.  

Taketo sklenené dvere sú dizajnovo čisté, priam nenápadné, ale pritom sú veľmi elegantné a nesmierne nadčasové. 

 

Pri použití zárubne s falcom a tesnením sú sklenené dvere vždy jednostranne otočné. Ak sa použije zárubňa bez falca niekedy nazývaná aj tzv.  slepá zárubňa, je možné dvere realizovať nielen ako jednostranne otáčavé ale aj ako kyvné tzv. lietačkové sklenené dvere. 

Záleží len na tom aké sklenené dvere zákazník potrebuje a čo od nich očakáva.

 

Pri jednostranne otočných dverách sa ako ovládanie najčastejšie používa zámok s obojstrannou kľučkou ale aj kombinácia kľučky a gule. 

Je možné aj ovládanie madlom ale v takom prípade je potrebné zabezpečiť blokovanie dverí v uzatvorenej polohe guličkovou zarážkou alebo magnetom.  

 

Pri kyvných sklenených dverách sa ako ovládanie najčastejšie používa madlo. O blokovanie dvier v uzatvorenej polohe sa postarajú samotné pánty, ktoré obsahujú vačkový mechanizmus ktorý uzatvorenú ale aj na jednu a druhú stranu otvorenú polohu vie sám  zabezpečiť.

sklenené otočné dvere v oblôžkovej zárubni ovládané zámkom s kľučkou
sklenené otočné dvere v oblôžkovej zárubni ovládané zámkom s kľučkou

Fotogaléria realizácií
sklenených otáčavých dvier na mieru

Základné typy
sklenených otáčavých dvier

Kontaktný formulár sklenené otočné dvere

Tento kontaktný formulár je určený pre zhotovenie a odoslanie zákazníckeho zadania na vypracovanie našej nezáväznej cenové ponuky na dodávku a montáž sklenených otočných dvier na mieru.

Pre zvolenie a výber požadovaného typu sklenených otočných dvier si prosím prezrite galériu základných typov dvier ktorá sa nachádza nad týmto dotazníkom. 

Pre iné dotazy prosím použite všeobecný kontaktný formulár na stránke kontakt

Copyright © 2021 GERI s.r.o. All right reserved.