Prečo si vybrať práve nás

Dlhoročné skúsenosti
Naša spoločnosť sa špecializuje na kompletné dodávky a montáže celosklených bezrámových konštrukcií už 11 rokov. Za toto obdobie sme zrealizovali množstvo rôznych typov projektov sklenených konštrukcií pre klientov z celého Slovenska. Dôkazom toho sú naši spokojní zákazníci a množstvo rozmanitých sklených realizácií, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii.


Referencie zákazníkov
Svoju prácu robíme radi a snažíme sa, aby naše konštrukcie boli kvalitné a bezpečné. Teší nás, keď sa na nás naši zákazníci obracajú opakovane s ďalšími projektmi, alebo keď nás s odporučením oslovia aj ich známi.


Výber použitého materiálu
V dodávaných konštrukciách na mieru ponúkame len nami osvedčené kovania, ktoré majú svojou konštrukciou predpoklad na dlhodobú spoľahlivú funkčnosť. Záleží nám na tom, aby kalené bezpečnostné sklo, ktoré používame pri montáži, bolo nie len kvalitné, ale aj vyrobené na Slovensku.


Prehľadné ceny
E-shop samostatne predávaných produktov je našou odpoveďou na stále viac sa rozrastajúcu ponuku konkurenčných obchodných spoločností pôsobiacich v oblasti predaja sklenených konštrukcií. Prednosťou toho nášho internetového obchodu je zobrazenie konečnej sumy produktu vrátane prehľadného zobrazenia všetkých cenových položiek bez skrytých príplatkov za doplnkové súčasti konštrukcie.


Množstvo variácií
Ponúkame Vám na výber z rôznych možností vzhľadu a opracovania skla a prevedenia kovania, ktoré sú najčastejšie používané. V prípade záujmu klienta sa snažíme vyjsť v ústrety pri požiadavke o vlastný vzor potlače skla, nadštandardné individuálne prevedenie kovania alebo doplnkové príslušenstvo sklenenej konštrukcie.


Reálne ukážky
Hráme " fair play" a v našej fotogalérii nájdete skutočné ukážky sklenených projektov zrealizovaných našou firmou bez klamlivých vizualizácií bez označenia alebo fotografií prác iných spoločností.

×

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info