O nás a našich službách

Spoločnosť GERI s.r.o. sa od roku 2007 špecializuje na kompletnú dodávku a montáž celosklených bezrámových konštrukcií. Najčastejšími klientmi sú samotný majitelia nehnuteľností ako aj architekti, interiérové štúdia či stavebné spoločnosti ktoré vo svojom mene pre koncového klienta zabezpečujú realizáciu exteriéru a interiéru bytov, domov či kancelárskych priestorov. 

Prostredníctvom E-shopu na našich stránkach zabezpečujeme predaj kompletných celosklených konštrukcií ako aj predaj samotného skla a samostatného kovania pre sklo určeného pre sklenené konštrukcie.

Našim ďalším predajným kanálom je stránka www.sklonamieru.sk na ktorej sa nachádza postupne dopĺňaný kalkulátor ceny produktov. V tomto kalkulátore má klient možnosť v postupných krokoch si produkt vyskladať  a následne aj zakúpiť. Stránka je vo výstavbe preto prosím prepáčte, že ešte neobsahuje všetky naše produkty. Pracujeme na dopĺňaní.

Naši zákazníci majú možnosť slobodného výberu či si produkt zakúpia a sami si ho namontujú alebo sa o kompletnú profesionálnu montáž postaráme s našimi kolegami my. Odbornú montáž u zákazníka nikdy neprenášame na subdodávateľov ale ju vždy vykonávame sami.   

Keďže si naši klienti najčastejšie objednávajú kompletnú dodávku a montáž diela, nazbieralo sa zopár fotografií, našich realizácií ktoré si môžete prezrieť v samostatnej fotogalérii na podstránke Naše sklenené realizácie.  

Vo fotogalérii našich sklenených realizácií nenájdete žiadne počítačové vizualizácie ani cudzie fotografie. Na fotografiách uverejnených v tejto fotogalérii prezentujeme len svoju prácu a svoje diela, preto prosím ospravedlňte prípadný stavebný neporiadok či nedokončenosť priestorov. Zastávame názor, že prezentovať ukážky počítačových vizualizácií, a pritom bez zreteľného označenia, že sa jedná o vizualizácie alebo cudzie dielo, je "minimálne" zavádzaním zákazníka.

 

 

 

                                                                                                       Richard Gergel, konateľ GERI s.r.o.

 

 

 

×
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie