Sprchovacie dvere a boxy s otváracími dverami - ukážky našich realizácií

Sklenené sprchové dvere a sprchovacie kúty s otváracími dverami, sú najčastejšie dodávané ako jednoduché otváracie dvere do niky boxu alebo ako kombinácia sklenených otváravých dvier a jedného či viacerých pevných fix panelov. Spoločnou vlastnosťou všetkých sklenených sprchových  kútov s otváracími dverami je čistota a elegancia prevedenia zhotovenej konštrukcie bez použitia bočných líšt a profilov.

Kalené bezpečnostné sklo je kotvené do bočných stien len bodovo. Kvalitné a časom overené kovanie. Vďaka jednoduchosti celej sprchovacej bezrámovej konštrukcie je hneď zrejmé, že s údržbou to nebude rozhodne tak náročné ako to býva často pri konštrukciách rámových.

Otváracie dvere sprchovacieho kútu sú v závislosti na zvolenom  riešení konštrukcie sprchovej zásteny , najčastejšie osadené na bočných otváracích pántoch typu stena/sklo alebo v prevedení sklo/sklo.

Veľké množstvo verzií povrchov kovania a konštrukčných variant a tvarov pántov poskytuje veľké možnosti a predpoklad splnenia každej požiadavky klienta. Pre sklenené sprchové dvere a sprchovacie boxy s dverami  používame kalené bezpečnostné sklo hrúbky 8mm a viac.

Najčastejšie používané sklo sprchových zásten býva sklo číre. Samozrejme sklo pre Váš sprchovací box vieme dodať aj v celoplošne matovanom prevedení, alebo v zhotovení matovaného vzoru podľa výberu alebo predlohy. Samozrejme  je  možné zrealizovať aj digitálnu potlač zvoleného vzoru na kalenom skle. Je len na Vás pre ktorú verziu skla sa rozhodnete.

 

×
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie